skip form

Where do you want to go?

 
 
Rooms Adults (18+) Children
Room 2:
Room 3:
Room 4:
Room 5:
Room 6:
Room 7:
Room 8:
Room 9:
*Price Match Guarantee | More Options Less Options
Special Rates

* ID required at check-in

Close
Close
Find it   Check Availability

English language selector   Turkish language selector   Russian language selector   Azeri language selector

Hilton Baku Hotel

HILTON BAKU

Haydar Aliyev Uluslararası Havalimanı'ndan yalnızca 30 dakika uzaklıkta, Bakü iş sahasının kalbinin attığı yerde bulunan modern ve şık Hilton Bakü otelinden Hazar Denizi manzarasının tadını çıkarın. Otelden kısa bir yürüyüşle ulaşabileceğiniz, UNESCO'nun korumaya aldığı duvarlarla çevrili 12. yüzyıl şehri olan İçeri Şehir'i keşfedin. Alışveriş yapın, yerel eğlencelerin tadını çıkarın ya da hareketli şehir merkezindeki bir açık hava kafesinde yorgunluğunuzu atın.

Modern bir dekorun yanı sıra şehir ve Hazar Denizi manzaralarına sahip ferah konuk ya da süit odalarımızdan birinde Hilton konfor'unu deneyimleyin, ve kablosuz internet ile kesintisiz erişimin keyfini çıkarın. Hilton Bakü 100 kişi kapasiteli 18 toplantı salonu ve tam donanımlı İş Merkezi ile sizlere tüm organizasyon ve etkinlikleriniz için her türlü konfor ve rahatlığı sunmaktadır.

24. kattaki teras restoranımız Sky Grill'in sunduğu zengin lezzetleri deneyimledikten sonra 360 derecelik panaromik manzara eşliğinde geniş kokteyl menümüzü keşfedin. Hilton otelleri'nin yeni spa konsepti eforea Spa, Fitness Center ve kapalı yüzme havuzlarımız ile tum günün yorgunluğunuzu atıp tazeleneceğiniz bir yolculuğa ne dersiniz?

Eforea Spa
Azadlig Av. 1B, Baku, Azerbaijan AZ1000
Tel: 994-12-4645000 Fax: 994-12-4645001 Mail: baku.sales@hilton.com